Mýdlo Drags Imun 100 g (ENERGY CZ)

Kód: EN156B
Neohodnoceno
Značka: ENERGY
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Přírodní glycerinové mýdlo Mýdlo Drags Imun.

  • REGENERACE, HOJENÍ, OBNOVA
  • POTÍŽE VIROVÉHO PŮVODU
  • ALERGICKÉ REAKCE

Obsahuje pryskyřici ze stromu Croton lechleri. Rostlina pochází z oblasti Latinské Ameriky, kde má své pevné místo v tradiční medicíně a díky svým účinkům patří k jedné z nejprozkoumanějších. Již od šedesátých let 20. století probíhají její výzkumy po celém světě a prokázané vlastnosti potvrdila celá řada vědeckých studií.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mýdlo Drags Imun je přírodní glycerinové mýdlo obsahující pryskyřici z Croton lechleri. Rostlina pochází z oblasti Latinské Ameriky, kde má své pevné místo v tradiční medicíně a díky svým účinkům patří k jedné z nejprozkoumanějších. Již od šedesátých let 20. století probíhají její výzkumy po celém světě a prokázané vlastnosti potvrdila celá řada vědeckých studií.
 
  • urychluje regeneraci, hojení a obnovu kůže
  • působí dezinfekčně na některé typy plísňových onemocnění pokožky a léze virového původu
  • osvědčuje se u bradavic a drobných bradavičnatých nádorků kůže
  • zmírňuje záněty kůže, tj. působí na vyrážky a zánětlivé vřídky ve všech fázích jejich vývoje
  • uplatní se i při popáleninách 1. stupně, tj. začervenání, a pak na jejich konečné hojení
  • zmírňuje reakce po hmyzím kousnutí a zklidňuje alergické kožní reakce
  • Drags Imun mýdlo není vhodné na otevřené rány, ale jakmile se rány zacelí prvotní hojivou tkání, pomůže zrychlit jejich epitelizaci a defi nitivní uzavření pokožkou
Hmotnost: 100 g
 
Účinné ingredience:
Pryskyřice stromu Croton lechleri.
 
Ve fytoterapii se používá kůra, listy, větvičky a hlavně pryskyřice, která se ze stromu získává ještě před východem slunce. Obsahuje velké množství antioxidantů, dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné protizánětlivé a hojivé účinky. Má silné antibakteriální, antivirové, antimykotické, antioxidační a hemostatické vlastnosti. Vykazuje epitelizační účinky, a urychluje tak hojení ran, kůže i sliznic.
 
Složení:
Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Palm Kernel Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Croton lechleri, Potassium Palmate, Potassium Palm Kernelate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
 
 
UPOZORNĚNÍ:
Dle současné legislativy EU nesmíme u bylinek a bylinných produktů  uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - přestože se bylinky k léčbě i regeneraci používají už stovky let a jejich výtažky jsou často součástí schválených léčiv. Nesmíme ovšem uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Tyto informace si tedy musíte najít sami z dostupných zdrojů na internetu.
 
Máte otázky k výběru produktů firmy Energy? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme:)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: