Drags Imun 30 ml (ENERGY CZ)

Kód: EN204
Neohodnoceno
Značka: ENERGY
510 Kč 421,49 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Drags Imun - pryskyřice Croton lechleri (přírodní doplněk stravy v kapkách)

  • MÍZA STROMU CROTON LECHLERI
  • TRADIČNÍ INDIÁNSKÁ MEDICÍNA
  • TROPICKÉ OBLASTI PERU

Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bioinformační přípravek a přírodní doplněk stravy Drags Imun obsahuje čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri, peruánskými indiány nazývanou Sangre de Drago – dračí krev. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky.
 
Objem: 30 ml
Účinné ingredience
Pryskyřice Croton lechleri.
Vysoce koncentrovaný extrakt.
 
Dávkování:
Dospělí: max. 1-3 denně  max.10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Zapijte vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
 
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Přípravek neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Vzhledem k přírodnímu charakteru výrobku je možný vznik hustého sedimentu, který však není na závadu.
 
UPOZORNĚNÍ:
Dle současné legislativy EU nesmíme u bylinek a bylinných produktů  uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - přestože se bylinky k léčbě i regeneraci používají už stovky let a jejich výtažky jsou často součástí schválených léčiv. Nesmíme ovšem uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Tyto informace si tedy musíte najít sami z dostupných zdrojů na internetu.
 
Máte otázky k výběru produktů firmy Energy? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme:)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: