Cytosan šampon, 200 ml (ENERGY CZ)

Kód: EN187B
Neohodnoceno
Značka: ENERGY
240 Kč 198,35 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Přírodní šampon s humátovými látkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terapeutický humátový šampon Cytosan je určený k aplikaci při kožních problémech ve vlasové pokožce, jako jsou lupy, ekzémy, lupénka nebo jiné dermatitidy. Při jeho používání dochází k hluboké očistě a detoxikaci vlasové pokožky i vlasů. Je velice vhodný u mastnějších a jemných vlasů, které dobře očistí a zpevní. Lze jej nanášet také jako sprchový gel na celý povrch těla (například u zmíněné lupénky).
 
Humáty, které vznikají pozvolným rozpadem organické hmoty za přístupu kyslíku, mají velmi složitou strukturu. Při jejich vnějším použití se působením huminových látek z pokožky vyplavují škodlivé usazeniny, a tím dochází k obnovení její přirozené funkce. Huminové látky mírní projevy podrážděné a svědící pokožky a posilují její ochranný kyselý plášť.
 
Objem: 200 ml
 
Účinné ingredience
Humát draselný, lignohumát draselný.
 
UPOZORNĚNÍ:
u světlých vlasů může šampon v některých případech způsobit změnu barevného odstínu.
 
Dle současné legislativy EU nesmíme u bylinek a bylinných produktů  uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - přestože se bylinky k léčbě i regeneraci používají už stovky let a jejich výtažky jsou často součástí schválených léčiv. Nesmíme ovšem uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Tyto informace si tedy musíte najít sami z dostupných zdrojů na internetu.
 
Máte otázky k výběru produktů firmy Energy? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme:)
 
Máte otázky k výběru produktů firmy Energy? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme:)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: