Velký černý vějíř (nejen) na flamenco, kvalita B

Kód: 88/S87
Neohodnoceno
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Velký černý vějíř (nejen) na flamenco, kvalita B

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký skládací vějíř (ve španělštině zvaný pericón) s krycí boční lištou o délce 31 cm je nejpoužívanějším typem vějíře pro flamenkový tanec. Práce s ním je sice náročnější než s menšími vějíři, ale právě větší rozměr vějíře zaručuje jeho dobrou viditelnost na pódiu, kde efektně doplňuje linii tanečních pohybů. Jedním z typických tanců, při kterých se vějíř používá, je např. tanec Guajira.

Velký vějíř není nijak těžký a je dostatečně stabilní. Stejně jako jiné typy vějířů jej lze použít např. jako divadelní rekvizitu.

Rozměry: cca 60 / 31 cm
Materiál: kombinace lakovaného dřeva +textilie

Vějíře jsou obecně křehké zboží a jejich životnost určitě prodloužíte, když si na jejich přenášení a uschovávání pořídíte vhodné ochranné pouzdro.

Upozornění:
Vějíře se vyrábějí z přírodního dřeva neboli z nepružného a nedokonalého materiálu. Při vyřeřezávání křehkých vějířových žeber tedy někdy přirozeně vznikají drobné nepřesnosti, takže ne každý okraj nebo roh jsou pak dokonale rovné.

Po nabarvení a nalakování se oteveřené vějíře nechávají uschnout a během procesu schnutí může na některém místě stéci kapka barvy nebo laku, která tam následně zaschne.

Drobné nerovnosti na dřevěných částech vějíře ani drobné stopy po kapkách barvy nebo laku nejsou důvodem k reklamaci, jelikož jde o běžný jev, který se při výrobě dřevěných malovaných vějířů často vyskytne.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: