Stříbrný malý dřevěný vějíř s vyřezáváním

Kód: 88/S367
Neohodnoceno
230 Kč 190,08 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Malý stříbrný dřevěný vějíř s vyřezáváním vhodný proti horku i jako rekvizita.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý skládací vějíř (ve španělštině zvaný abanico) s krycí boční lištou o délce 19 cm.
Tento klasický (převážně dámský) doplněk známý už od středověku slouží především k rychlému osvěžení či ochlazení v horkých letních dnech nebo v dusných uzavřených prostorách. 
Malý vějíř při troše cviku snadno rozložíte i složíte jediným máchnutím ruky, složený ho pak bez problémů uložíte do kabelky a můžete ho tak mít kdykoliv při ruce jako první pomoc proti horku nebo mdlobám:) 

V posledních letech se i tento malý formát vějíře začal využívat jako rekvizita pro flamenkový tanec. Často ho také můžete vídat jako divadelní rekvizitu. 

Malé vějíře, ať už jednobarevné nebo malované, jsou oblíbeným a osvědčeným dárkem, kterým potěšíte všechny generace, od malých holčiček až po babičky. Malý vějíř v bílé nebo krémové barvě určitě ocení každá nevěsta.
Pro vějíře si k nám ale chodí i muži, ti volí nejčastěji jednobarevné modely v tmavých tónech.

Rozměr: cca 34 / 19 cm
Materiál: kombinace dřevo + textilie
Provedení: líc lesklý, lakovaný, rub matný

Vějíře jsou obecně křehké zboží a jejich životnost určitě prodloužíte, když si na jejich přenášení a uschovávání pořídíte vhodné ochranné pouzdro.

Upozornění:
Vějíře se vyrábějí z přírodního dřeva neboli z nepružného a nedokonalého materiálu. Při vyřeřezávání křehkých vějířových žeber tedy někdy přirozeně vznikají drobné nepřesnosti, takže ne každý okraj nebo roh jsou pak dokonale rovné.

Po nabarvení a nalakování se oteveřené vějíře nechávají uschnout a během procesu schnutí může na některém místě stéci kapka barvy nebo laku, která tam následně zaschne.

Drobné nerovnosti na dřevěných částech vějíře ani drobné stopy po kapkách barvy nebo laku nejsou důvodem k reklamaci, jelikož jde o běžný jev, který se při výrobě dřevěných malovaných vějířů často vyskytne.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: