Bata de cola - sukně s vlečkou

Kód: 148
Neohodnoceno
7 500 Kč 6 198,35 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Bata de cola - taneční flamenková sukně s vlečkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bata de cola je určitě nejefektnější typ flamenkového kostýmu. Naučit se v ní tančit a postupně zkrotit dlouhou vlečku z načechraných volánů vyžaduje spoustu hodin tréninku. 
Na batu spotřebujete velké množství látky a ne každý materiál je pro její správnou funkci vhodný. Šije se na míru a její ušití je velmi náročná disciplína krejčovského umění. Proto je i její pořizovací cena poměrně vysoká. 

Ze všech těchto důvodů jsme se rozhodli pojmout naši nabídku pořízení tohoto královského flamenkového kostýmu kreativně a vaši batu vám necháme ušít přímo na míru podle vašich představ. Stačí, když nám pošlete obrázek své vysněné baty a my vám poradíme s výběrem materiálu a domluvíme veškeré detaily a odsouhlasíme si konečnou cenu.
Nabízíme také možnost nechat si navrhnout originální batu de cola přímo od tanečnice a choreografky Virginie Delgado, která už léta tančí pouze v batách dle vlastních návrhů. Několik jejích modelů jste mohli vidět i v rámci přehlídek flamenkové módy naší značky LERE LERE.

Bata de cola barevna

S radostí vám ušijeme batu vašich snů! Neváhejte nás kontaktovat:)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: